3 miejsce na Baby Basket Cup

3 miejsce na Baby Basket Cup

0 Komentarzy 📁 Bez kategorii 🕔03.Czerwiec 2017
3 miejsce na Baby Basket Cup

Tradycyjnie już na początku czerwca dziewczęce drużyny z Tczewa i okolic spotykają się na turnieju pn. Baby Basket Cup, którego organizatorem jest Klub Piątka Tczew. Tegoroczny turniej był już 17 edycja tejże imprezy i po raz kolejny  rozgrywany był na Tczewskiej hali sportowej PILAWA przy ulicy Warsztatowej. W tym roku w turnieju wystąpiły 4 zespoły tj : UKS Omega Gdynia, UKS Krokowa, gospodarz turnieju czyli Piątka Tczew oraz nasza drużyna dziewcząt U11. Rywalizacja w turnieju dla naszych zawodniczek rozpoczęła się w Dzień Dziecka derbowym meczem z Piątką w którym to mimo ogromnego zaangażowania naszego zespołu przewaga fizyczna rywalek nie pozwoliła nam na osiągnięcie pozytywnego wyniku.

W następnym dniu turniejowym naszym przeciwnikiem była drużyna UKS Krokowa. Tym razem wiek zawodniczek na boisku był bardziej zbliżony, dzięki czemu mieliśmy większe możliwości na prowadzenie gry co ostatecznie przyczyniło się do zdobycia pierwszej wygranej w turnieju.

Zaś w ostatnim dniu turnieju trafiliśmy na zespół UKS Omegi Gdynia. Niestety podobnie jak w pierwszym meczu przewaga fizyczna rywalek była zbyt ogromna i nawet ciężka praca na boisko nie pomogła nam w zdobyciu zwycięstwa.

Ostatecznie po 1 zwycięstwie i 2 porażkach nasz zespół zajął 3 miejsce w turnieju, lecz warto zaznaczyć, że organizatorzy wyróżnili indywidualne osiągnięcia naszych zawodniczek.

Wiktoria Jereczek – otrzymała tytuł MVP turnieju, zaś Julia Wysocka –  została wyróżniona w TOP 5 turnieju.

 

 

Udostępnij ten artykuł dla swoich znajomych

Podobne artykuły

Porażka w straciu z GAK Gdynia

Porażka w straciu z GAK Gdynia (0)

1 marca nasz zespół chłopców U12 stoczył pojedynek z Przeciwnikiem z Gdyńskiej Akademii Koszykówki. Niestety bardzo silny przeciwnik nie pozostawił

Czytaj więcej

Brak komentarzy

Niestety, nie ma jeszcze komentarzy.

Niestety nie ma jeszcze komentarzy, możesz jako pierwszy pozostawić komentarz.

Wpisz komentarz.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wypełnij zaznaczone pola. *