6 miejsce dziewcząt U11 na finałach wojewódzkich

6 miejsce dziewcząt U11 na finałach wojewódzkich

0 Komentarzy 📁 Bez kategorii 🕔13.Czerwiec 2017
6 miejsce dziewcząt U11 na finałach wojewódzkich

We wsi Bojana rozegrane zostały finały mistrzostw województwa pomorskiego dziewcząt U11. W finałach wzięło udział tylko 6 drużyn, które najlepiej spisywały się podczas sezonu zasadniczego 2016/2017. Wśród najlepszych drużyn znalazł się nasz zespół a ponadto uczestnikami zawodów były takie zespoły jak : UKS Bat Kartuzy, UKS Kielno, UKS Bryza Kolbudy, UKS Basket Ósemka Wejherowo, UKS Siódemka Sopot.

Na inauguracje turnieju nasze zawodniczki zmierzyły się z UKS Bryza Kolbudy. Mecz rozpoczął się punktualnie w niedziele o godzinie 9.00. Pierwsza część meczu wskazywała na to, że poziom drużyn na boisku jest wyrównany i walka o zwycięstwo będzie toczyła się do ostatnich sekund, lecz niestety kolejne kwarty nie pozostawiły złudzeń i ostatecznie zespół z Kolbud wygrał różnicą 23 punktów.

Następny mecz rozegraliśmy z UKS Basket Ósemka Wejherowo w tym wypadku podobnie jak w pierwszym meczu rywal pokazał wyższość w każdej części meczu, lecz na uwagę zasługuję fakt, że trenerzy pozostałych drużyn pochwalili nasz zespół za szybki rozwój oraz postępy w grze, które widać z dnia na dzień.

Ostatecznie dziewczęta z drużyny U11 zajęły 6 miejsce w województwie pomorskim drużyn U11.

 

Udostępnij ten artykuł dla swoich znajomych

Podobne artykuły

Porażka w straciu z GAK Gdynia

Porażka w straciu z GAK Gdynia (0)

1 marca nasz zespół chłopców U12 stoczył pojedynek z Przeciwnikiem z Gdyńskiej Akademii Koszykówki. Niestety bardzo silny przeciwnik nie pozostawił

Czytaj więcej

Brak komentarzy

Niestety, nie ma jeszcze komentarzy.

Niestety nie ma jeszcze komentarzy, możesz jako pierwszy pozostawić komentarz.

Wpisz komentarz.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wypełnij zaznaczone pola. *