Streetball Tczew 2017 za nami

Streetball Tczew 2017 za nami

0 Komentarzy 📁 Bez kategorii 🕔26.Czerwiec 2017
Streetball Tczew 2017 za nami

Przy zmiennej pogodzie przez 2 dni na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 10 w Tczewie rozegrane zostały mecze w ramach I Streetballu Tczew 2017. Turniej był inauguracją streetball’owego sezonu 2017 w Tczewie na którym rywalizowały drużyny dziecięce zarówno męskie jak i żeńskie.

Pierwszego dnia rywalizacji mecze rozgrywały zespoły chłopców i dziewczynek z roczników 2007 oraz młodsi. Drugiego zaś chłopcy z roczników 2005/2006 oraz dziewczynki urodzone w 2006 roku. Oprócz meczów turniejowych dla kibiców oraz samych uczestników przygotowaliśmy indywidualne konkursy którymi były: rzuty wolne, rzut z dwutaktu na czas, rzut spod kosza, czy konkurencja kto najwięcej koszy trafi z rzędu.

Mimo to, że w turnieju udział wzięło blisko 70 dzieci to każdy z nich otrzymał upominek, zaś zwycięzcy oprócz upominków  odebrali medale czy okazałe statuetki, które wręczone zostały przez patrona honorowego turnieju Pana Andrzeja Jaworskiego członka Prezydium Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz przez naszych trenerów.

Dodajmy, że turniej  wsparło Miasto Tczew, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Grupa Energetyczna.

 

Pełna fotorelacja dostępna : TUTAJ!

Udostępnij ten artykuł dla swoich znajomych

Podobne artykuły

Porażka w straciu z GAK Gdynia

Porażka w straciu z GAK Gdynia (0)

1 marca nasz zespół chłopców U12 stoczył pojedynek z Przeciwnikiem z Gdyńskiej Akademii Koszykówki. Niestety bardzo silny przeciwnik nie pozostawił

Czytaj więcej

Brak komentarzy

Niestety, nie ma jeszcze komentarzy.

Niestety nie ma jeszcze komentarzy, możesz jako pierwszy pozostawić komentarz.

Wpisz komentarz.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wypełnij zaznaczone pola. *